SKMW15G-05, Isolated DC/DC Converters 18-75Vin 5V 3A 15W DIP 1x1 Iso Reg
★★★★☆ 4.0 148 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by opensky.peaceliardarts.org
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
SKMW15G-05 Isolated DC/DC Converters 18-75Vin 5V 3A 15W DIP 1x1 Iso Reg, TH
Item Weight 6.99 pounds
Manufacturer Mean Well USA
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4 out of 5
★★★★☆
148 ratings | 61 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
75% (111)
4 stars
8% (12)
3 stars
4% (6)
2 stars
2% (3)
1 star
11% (16)